KONUT PREFABRİK VE ÇELİK YAPI DIŞ TİÇ.LTD.ŞTİ

 • KONUT PREFABRİK VE ÇELİK YAPI DIŞ TİÇ.LTD.ŞTİ ;

  20 yıllık sektörel tecrübesiyle hazır yapı sektöründe, ön üretimli hafif çelik yapılar, prefabrik yapılar (konut, villa, şantiye, ofis , sosyal tesis binaları ), konteyner,kabin üretim ve satış gerçekleştiren başarılı tasarımlarıyla yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine hizmet veren bir kuruluştur.

  Uzun zaman içersinde elde ettiği bilgi birikimi tecrübe ve ekibiyle ürettiği ürünlerle pazarda büyük pay sahibi olan KONUT PREFABRİK YAPİ ;

  Eğitimli personeli profesyonel alt yapısıyla müşteri memnuniyetini önde tutarak ,yüksek kalitede ürünler elde edebilmek için sektöründe lider tedarikçilerle çalışmaktadır , üretimden montaja kadar geçen sürede profesyonel ekiplerin denetiminde, kaliteli hizmeti ekonomik fiyata sunmaktadır..

  Yüksek kalite ekonomik fiyat politikasıyla hizmetlerinde önce güven kazanarak müşterilerileriyle ve tedarikçileriyle uzun süreli işbirliğini daha başarılı ve ileriye götürmeyi arzu etmektedir....

  Misyon :

  Prefabrik yapı sektöründe çevreye duyarlı,iş sağlığına ve güvenliğine önem veren,ekonomik,yenilikçi ve yüksek yaşam kalitesi sunan, özgün tasarımlı prefabrik yapı projelerini hayata geçiren, sağlıklı büyümeyi sağlayan bir firma olmak

  Vizyon :

  Yaptığımız her yapıyla yaşamımıza kalıcı,estetik ve ekonomik artı değerler katmak, ülkemizde ve yurtdışında lider hazır yapı üreticisi olmak.

  KONUT PREFABRİK YAPİ OLARAK DEĞERLERİMİZ;

  Adalet - İş ve ilişkilerimizde hak ve adalet duygusu ile hareket eden bir aileyiz.

  Ahlak - Yüksek ahlaki standartlara sahibiz. Faaliyetlerimizde ahlaka aykırı yöntem ve uygulamaya müsamaha göstermeyiz.

  İtibar - İtibarımızı herşeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz.

  Saygı - Farklılıkları zenginlik olarak görür her türlü ayrımcılığı reddederiz.

  Dayanışma - İyi ve kötü günde birbirimize destek olur, omuz omuza çalışırız.

  İnsan Odaklılık - Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Daima insanı geliştirmeyi ve mutlu etmeyi amaçlarız.

  İş İlkelerimiz;

  Azim - Çalışkanız. Kararlıyız. Verdiğimiz sözü yerine getirmek için üstün gayret gösteririz.

  Ehliyet - İşi ehline veririz. Doğru insanla çalışmayı başarının anahtarı olarak görürüz.

  Cesaret - Kendimize güveniriz. İnandığımız her konuda cesurca "biz varız" diyebiliriz.

  İstişare - Farklı fikirlere ve ortak akla değer veririz. Düşüncenin özgürce ifade edilmesine zemin hazırlarız.

  Müşteri Memnuniyeti - Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli daha iyi anlamaya çalışır, bizimle çalışmaktan memnuniyet duymalarını amaçlarız.

  Sorumluluk Bilinci - Çevremize karşı duyarlıyız. Kendimizi, şirket, ülke ve insanlık değerlerini yüceltmek için sorumlu hissederiz.